Historische Kring Baerne

Klik hier voor de foto-collectie Klik hier voor de object-collectie Banner3 Fc3 5146 Villa Baarnstein Banner5 Fc3 5123 Klik voor vacatures
 62  

Warenhuis 1001, eigenaar de heer Voskuyl. Nadat Hotel Velaars/hotel Central (1915) gedeeltelijk door brand was verwoest in 1922, werd Warenhuis 1001 gebouwd in 1937. De deuren gingen open op 5 februari 1938. Het getal sloeg op de 1001 artikelen die er werden verkocht: speelgoed, kleding, huishoudelijke artikelen, cadeaus. De winkel stond bekend om zijn feestelijke etalages rond Sinterklaas en Kerst. Nu zit hier de Hema.

Foto A4v362

 

Als u toevallig nog meer informatie over deze foto heeft, horen wij dat graag! Mail ons dan deze informatie via mailadres: info@historischekringbaerne.nl. Vergeet niet om het fotonummer (linksboven op de fotopagina) erbij te zetten.

Logo Voorstelijk Baarn 675      Logo Centrum Baarn      Logo Baarn      Logo Lage Vuursche      Logo Heuvelrug