Historische Kring Baerne

Klik hier voor de foto-collectie Klik hier voor de object-collectie Banner3 Fc3 5146 Villa Baarnstein Banner5 Fc3 5123 Klik voor vacatures
 56  

Een beeld van de Laanstraat, vanaf de hoek van de Spoorstraat naar het oosten. In het lage huis, in het midden achter de boom, kwam in de jaren '10 van de 20e eeuw de kruidenierszaak van Veenendaal, die in de jaren '30 werd opgevolgd door C.H. Jansen. Het pand is begin jaren '60 vervangen door het huidige gebouw van drie bouwlagen. Daarvoor bloemenmagazijn van Herwaarden, later Verdegaal. Nu is Wim Hogeveen hier gevestigd.

Foto A4v356

 

Als u toevallig nog meer informatie over deze foto heeft, horen wij dat graag! Mail ons dan deze informatie via mailadres: info@historischekringbaerne.nl. Vergeet niet om het fotonummer (linksboven op de fotopagina) erbij te zetten.

Logo Voorstelijk Baarn 675      Logo Centrum Baarn      Logo Baarn      Logo Lage Vuursche      Logo Heuvelrug