Historische Kring Baerne

Klik hier voor de foto-collectie Klik hier voor de object-collectie Banner3 Fc3 5146 Villa Baarnstein Banner5 Fc3 5123 Klik voor vacatures

Dit najaar verrast Paleis Soestdijk zijn bezoekers met drie tentoonstellingen die gelijktijdig te zien zijn. In de Soestervleugel en de monumentale Waterloozaal komen kunst, historie en theater op meeslepende wijze samen.


#1 De wereld van Maya – Een zorgvuldig samengestelde selectie uit de privéverzameling van Maya Meijer-Bergmans, de eigenaresse van het paleis.
#2 Kostuumobjecten van Rien Bekkers – Bewonder de theatrale creaties van Rien Bekkers, waar fantasie, vakmanschap en verfijning samenkomen.
#3 Gobelins van de zonen van Willem II en Anna Paulowna - Drie monumentale wandtapijten, speciaal geweven voor de Waterloozaal.

HKB2509 3in1 collage Paleis Soestdijk MQ

 

Meer informatie en openingstijden op www.paleissoestdijk.nl/agenda